Menu Zamknij

Spływy kajakowe

Jesteśmy fanami aktywnego wypoczynku i lubimy zarażać naszą pasją inne osoby. Jeśli lubisz spędzać czas na łonie natury, jesteś poszukiwaczem przygód – trafiłeś do dobrego klubu. Popłyń z NAKANU w rejs po Wieprzu.

Zapraszamy na spływy kajakowe indywidualne, rodzinne, firmowe oraz szkolne.

Trasa spływu jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb uczestników.

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. W NAKANU pływają instruktorzy turystyki kajakowej Polskiego Związku Kajakowego, ratownicy WOPR i przewodnicy turystyczni. Nasz poziom usług i gwarantowany stopień bezpieczeństwa zostały potwierdzone cenionym w branży certyfikatem „Firma Dobrych Kajakarzy”.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem renomowanych firm: Percepctions, RTM, Rainbow.

Z NAKANU odkryjesz nieznane oblicza naszej okolicy i samego siebie

Spływy kanu

Spływy kanu zdobywają coraz większą popularność wśród amatorów i miłośników sportów wodnych. Kanu kojarzone bywa najczęściej z łódkami Indian Ameryki Północnej budowanymi z kory brzozowej. Łodzie te od setek lat służyły rybakom i myśliwym dlatego dziś warto je kojarzyć z turystyką z elementami survivalu. To coś więcej, niż rekreacja. Z NAKANU możesz poczuć smak przygody pływając kanu po Wieprzu i Wiśle.

Proponujemy:

– jednodniowe spływy szkoleniowe na Wieprzu,

– spływy kanu połączone ze szkoleniem survivalowym,

– dwudniowe ekspedycje na Wieprzu i Wiśle.

Zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników spływu to nasz priorytet, dlatego oferujemy sprzęt najwyższej jakości.

NAKANU opiera swoją działalność na wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze.

Spływ i szkolenie prowadzi profesjonalny instruktor Polskiego Związku Kajakowego oraz ratownik WOPR.

www.nakanu.pl

www.facebook.com/nakanukajaki/

tel. 796 933 996


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Strona internetowa opracowana przez lokalne grupy działania realizujące projekt współpracy pn. „Rozwój i promocja turystyki kajakowej na rzece Wieprz”. Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3. Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.